Strona główna1 » Blog2 » Jak urządzić domek letniskowy 35m2?

Jak urządzić domek letniskowy 35m2?

Data dodania: 27-06-2020 Wyświetleń: 21 Domek letniskowy 35 metrów kwadratowych jest większy i przestronniejszy. Łatwiej jest go urządzić, zwłaszcza że zwykle jest podzielony na pomieszczenia i to często więcej niż dwa. Jak urządzić domek letniskowy na 35 metrów kwadratowych? Nie jest to łatwe, ale już znacznie łatwiejsze niż na przykład domku na 25 metrów kwadratowych.


Jak urządzić domek z trzema pomieszczeniami?

Trzy pomieszczenia to już spore pole do popisu. Zazwyczaj jedno jest większe, a dwa są mniejsze. W większym urządzamy oczywiście salon, połączony z sypialnią. Wstawiamy więc tam kanapę rozkładaną albo łóżko, w zależności od tego, ile osób będzie mieszkało w domku. W takim salonie powinna znaleźć się też wygodna szafa na ubrania, buty i inne różne rzeczy czy stół. Stół może stać przy kanapie, łóżku lub stać odrębnie, na środku pomieszczenia z krzesłami. Jeśli mamy domek z tarasem i tam mamy stół, nie musimy już mieć go w środku, aczkolwiek jakiś niewielki stolik kawowy chociażby, zawsze może się przydać. Pozostałe pomieszczenia zagospodarowujemy jako kuchnię i łazienkę. W kuchni stawiamy szafki na produkty i naczynia, a na szafkach niewielką kuchenkę, czajnik, tak aby pozostawić jeszcze blat roboczy. Niezbędna jest oczywiście także lodówka. W łazience natomiast najważniejsza jest toaleta. Oprócz niej warto mieć też gdzie się umyć. Do domku letniskowego najlepiej będzie nadawała się kabina prysznicowa, która nie zajmuje tyle miejsca, co wanna.


Jak urządzić domek z czterema pomieszczeniami?

Domek letniskowy na 35 metrów kwadratowych może być też podzielony na cztery pomieszczenia różnej lub równej wielkości. W takiej sytuacji mamy możliwość urządzenia oprócz salonu, kuchni i łazienki, oddzielnej sypialni. Będzie to komfortowe rozwiązanie w przypadku większej liczby osób. Zwłaszcza dzieci niekoniecznie lubią spać razem z rodzicami, więc taki oddzielny pokoik można urządzić właśnie dla nich. Zmieszczą się tam łóżka plus jakaś szafka na rzeczy. W takim domku salon na pewno będzie mniejszy, więc warto zadbać o to, by stół i krzesła do spożywania posiłków znajdowały się jednak na zewnątrz. W pozostałych pomieszczeniach urządzamy kuchnię i łazienkę.


Zamiast oddzielnej sypialni

Jeśli nie ma wielu osób i odrębna sypialnia nie jest niezbędna, można wykorzystać takie pomieszczenie na coś innego. Fajnym pomysłem może być domowa sauna albo mini siłownia. Połączenie wypoczynku z ćwiczeniami to wspaniałe rozwiązanie. Można też urządzić sobie mini pomieszczenie do rekreacji, gdzie wstawimy np. stół bilardowy albo pingpongowy. 35 metrów kwadratowych i więcej niż 3 pomieszczenia, dają nam pełną swobodę urządzania takiego domku, w którym spędzimy najpiękniejsze wakacje i wypoczniemy należycie przed powrotem do codziennych obowiązków. Warto zainwestować w domek do samodzielnego urządzania, gdyż możemy go urządzić sobie według własnych potrzeb i upodobań, co daje szansę na stworzenie sobie takich dodatkowych atrakcji i możliwości do świetnej zabawy.


Przejdź do strony głównej