Strona główna » Regulamin

Regulamin


Regulamin

Sklep internetowy działa pod adresem www.kupdomekletniskowy.pl

Jest prowadzony przez firmę:  

Alpina Sp z o.o. 
UL. UJEZDZKA 21A, 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI
NIP: 7732501656
REGON: 523604701
KRS: 0001000757

 

Możesz nas sprawdzić na stronie http://www.stat.gov.pl/regon/  po wpisaniu NIP lub REGON


1. Złożenie zamówienia

 1. Niniejszy regulamin określa zasady realizacji sprzedaży produktów (budynków) drewnianych
 2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją przez Klienta zasad sprzedaży wynikających z niniejszego regulaminu oraz zobowiązuje Klienta do ich przestrzegania.
 3. Zamówienie produktu dokonuje się poprzez złożenie zamówienia.
 4. Zamówienia zostanie potwierdzone poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres podany przez Klienta.

2. Realizacja zamówienia i płatności.

       a) Prezentowane ceny są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
       b) Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po:

- wypełnieniu przez Klienta wszystkich niezbędnych pól formularza zamówienia.

-  zaksięgowaniu na koncie Alpina zaliczki w kwocie stanowiącej 40% końcowej wartości całego zamówienia. W przypadku niektórych budynków  zastrzega sobie prawo do zwiększenia wysokości zaliczki do 50% końcowej wartości całego zamówienia.

3. Akceptowalne formy płatności:

a)    Wpłata na konto , gotówka przy odbiorze

b)     raty

4. Termin zamówienia:

a)    Termin realizacji zamówienia wynosi od 3 do 7 tygodni. 

b)    W przypadku niektórych budynków oraz zamówień indywidualnych (tj. domków tworzonych według projektu klienta lub domków z katalogu zmodyfikowanych na prośbę klienta) czas realizacji może ulec wydłużeniu. Ostateczny termin będzie wówczas ustalany indywidualnie.

c)    Po upływie 7 dni od złożenia zamówienia i stwierdzeniu braku wpłaty zaliczki na konto, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

5. Montaż

.a_ Domki drewniane są montowane na przygotowanym przez klienta podłożu.  W przypadku źle przygotowanego podłoża, gdzie różnica poziomów lub sposób przygotowania podłoża wyklucza prawidłowe zamontowanie domku, ekipa może odmówić montażu.
b) Klient jest zobowiązany zapewnić dojazd do działki, a firma Alpina nieodpłatnie oferuje wniesienie elementów domków do 30m od miejsca montażu.
c) Płatność za domek z usługą montażu należy uiścić montażyście upoważnionego przez firmę Alpina przed montażem 30% całkowitej kwoty gotówką lub przelewem i 30% w ostatni dzień prac montażowych gotówką.

 

6 Wysyłka towaru

a) Wysyłkę realizujemy na terenie całej Polski. Wysyłka za granicę tylko po indywidualnym ustaleniu.
b) Domki wysyłane są w paczkach zabezpieczonych przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych. Ilość paczek zależy od wielkości domku.                                                                                                                              c) Kupujący musi zagwarantować swobodny dojazd dla samochodów dostawczych, ciężarowych.
d) Domki ogrodowe, altany, domy letniskowe, sauny, garaże i wiaty, domy całoroczne z izolacją są dostarczane na paletach.(bez montażu)

Długość palety od 1 m do 6 m. Waga palety od 100 kg do 1900 kg.

 

7. Zwroty i reklamacje

a) Artykuły oferowane są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta. W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną Klientowi przysługuje roszczenie do producenta, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami gwarancji.

b) Reklamacje mogą być składane drogą mailową na adres. Sugerujemy kontakt telefoniczny przed wysłaniem wadliwego towaru w celu usprawnienia procesu rozpatrywania reklamacji.

c)Firma Alpina ma obowiązek rozpatrzyć reklamację w ciągu 14 dni, a o podjętych czynnościach zobowiązuje się poinformować Klienta.

d) W przypadku uznania przez sprzedawcę reklamacji zostanie kupującemu wskazany proponowany przez sprzedawcę sposób i tryb postępowania przy jej realizacji (np. sposób zwrotu przez kupującego towaru, sposób odbioru nowego itp.) - w takim przypadku sprzedawca ponosi również koszty transportu reklamowanego towaru. W przypadku odmowy uznania reklamacji kupującemu zostanie przedstawione uzasadnienie tej odmowy.

e)Produkty, do których zaliczamy: altany, drewniane budynki, pergole, wiaty i garaże, a także drewniane domy do użytku prywatnego, mogą zawierać sęki oraz drobne pęknięcia nie przekraczające 10% elementu. Te cechy drewna nie stanowią podstawy do złożenia reklamacji.

f)Klient ma prawo do dokonania zwrotu zakupionego produktu w terminie 14 dni.

g)Większość budynków produkowana jest na indywidualne zamówienia według specyfikacji klienta, który określa m.in. rodzaj drzwi, okien, rodzaj pokrycia dachu, grubość podłogi, ścian. Zgodnie z obowiązującymi przepisami produkty te nie podlegają zwrotowi.

 h) Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy z podaniem numeru konta bankowego.

 I) W przypadku uznania odstąpienia od umowy firma zwróci Klientowi pieniądze wciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej.


8.Ponadto zwrotowi nie podlegają:
 
 •            Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy z podaniem numeru konta bankowego.
 •            W przypadku uznania odstąpienia od umowy firma zwróci Klientowi pieniądze wciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej.
 • produkty zużyte, zniszczone oraz noszące ślady montażu
 • budynki po zmontowaniu
 • Zwracany towar musi posiadać oryginalne opakowanie oraz być umieszczony na orginalnej palecie.
 • W sytuacji zwrotu koszty dostarczenia produktu pokrywa Klient.

9. Postanowienia ogólne

 1. Alpina zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.
 2. Zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) każdy Klient ma możliwość wglądu, modyfikacji i usunięcia udostępnionych danych osobowych. Dane osobowe są gromadzone, przechowywane i wykorzystywane przez Wood-House Łukasz Głowacki  za zgodą ich właścicieli, zgodnie z prawem i z zachowaniem należytych procedur, oraz w sposób gwarantujący ich bezpieczeństwo. 
 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, ustawy o prawach konsumenta

Przejdź do strony głównej
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu