Strona główna1 » O nas

O nas

O nas

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę.

Doświadczenie jest największym atutem firmy Wood-House – od ponad 6 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą konstrukcji drewnianych. Dzięki temu proponowana oferta jest naprawdę kompleksowa, a naszych klientów ogranicza jedynie ich wyobraźnia.

Niezmiennie wysoka jakość

To nasz znak rozpoznawczy! Domki drewniane wykonujemy z wysokiej jakości drewna pozyskanego z ekologicznych lasów. Na każdym etapie produkcji przeprowadzamy kontrole jakości produktu. Wszystko po to, aby nasi klienci otrzymali domek pozbawiony jakichkolwiek wad.

Łatwość montażu

Każdy domek ogrodowy został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu. W zestawie znajdziesz wszystkie elementy montażowe, które pozwolą na szybki i komfortowy montaż konstrukcji drewnianej. Możesz też skorzystać z filmu montażowego, który umieściliśmy na : http://www.youtube.com/watch?v=iy8CMyrE9OI

 

Międzynarodowy zasięg

Konsekwentnie rozwijamy swoją działalność, zdobywając kolejne rynki nie tylko w kraju, ale również za granicą. Nasza oferta dotarła do odbiorców w ponad 15 krajach Europy.

Możesz nam zaufać

Zadowolenie klienta jest miarą naszego sukcesu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze domki drewniane stale pozostawały na jak najwyższym poziomie. Szeroko rozwinięty park maszynowy i wysoka jakość pozwoliły nam nawiązać współpracę z setkami klientów, w tym Iwoną Pavlovic, która powierzyła realizację indywidualnego projektu naszej firmie.

 

Praktyczny i funkcjonalny domek drewniany z powodzeniem może służyć jako miejsce do przechowywania potrzebnych przedmiotów, o czym przekonała się również Iwona Pavlovic. Polska jurorka konkursów tanecznych zrezygnowała z gotowych modeli domków o konstrukcji drewnianej na rzecz realizacji indywidualnego projektu, którą powierzyła naszej firmie. Myślą przewodnią podczas produkcji domku ogrodowego była prostota i nowoczesność, które finalnie miały odpowiadać stylowi całego otoczenia. Wykonany domek drewniany o wymiarach 6x4 m został całkowicie ocieplony. Na życzenie klientki znalazły się w nim dwa pomieszczenia do przechowywania różnego rodzaju sprzętów. Po realizacji projektu Iwona Pavlovic uznała, że chciałaby dodatkowo wykorzystać wolną przestrzeń po prawej stronie domu, dlatego zaproponowaliśmy jej wykonanie zadaszenia, które może służyć np. jako schowek na rowery.

 

Ale nie wierz na słowo. Po prostu zamów u nas domek i przekonaj się o tym!


Budowa domków letniskowych - Wood-House

Witamy na stronie Wood-House. Jako producent drewnianych domków letniskowych możemy zaoferować Państwu domki o powierzchni m.in. 20m2, 25m2, 30m2, 35m2 oraz gotowe garaże drewniane do samodzielnego montażu.

Produkowane przez nas całoroczne domki drewniane cechują się doskonałą jakością materiałów wykorzystanych do ich budowy oraz starannością montażu. Dbamy o to, by nasi klienci byli zadowoleni z usług i mogli cieszyć się obecnością domku ogrodowego na terenie swojej działki. Staranność wykonania to dla nas kwestia nadrzędna, jednak doskonale zdając sobie sprawę z faktu, iż oferowane obiekty dedykowane są na działki o charakterze wypoczynkowym, zależy nam także na ich estetyce. Chcielibyśmy, aby całoroczne domki letniskowe oraz garaże z drewna marki Wood-House stanowiły ozdobę Państwa działek i ogrodów.

Cena domku letniskowego z drewna, domku działkowego z antresolą lub drewnianego garażu zależy wielu czynników – powierzchni, grubości ścian, gatunku drewna itd. Jeśli chcą Państwo sprawdzić nasz cennik, proszę zapoznać się z ofertą przykładowych obiektów.

Według prawa budowlanego, które weszło w życie dnia 28 czerwca 2015 roku, domki drewniane o powierzchni do 35m2 można stawiać na działkach bez pozwolenia na budowę, o ile liczba obiektów nie przekracza 1 na każde 500m2 terenu (nie ma znaczenia fakt, czy mowa o terenie miejskim czy wiejskim). Budowa domków drewnianych może odbyć się zgodnie z ustawą, o ile zostanie zgłoszona do właściwego urzędu – Starostwa Powiatowego lub Urzędu Miasta. Warto pamiętać, że formularze ze zgłoszeniem należy oddać do urzędu zanim roboty budowlane zostaną wszczęte. Na odpowiedź czeka się do 30 dni.


Przejdź do strony głównej