Strona główna » O nas

Nasze hity

Szukaj

O nas

O nas

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę.

Doświadczenie jest największym atutem firmy Alpina Arkadiusz Konewka – od ponad 6 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą konstrukcji drewnianych. Dzięki temu proponowana oferta jest naprawdę kompleksowa, a naszych klientów ogranicza jedynie ich wyobraźnia.
 

Rynek domków z balika w Polsce.

W Polsce jest tylko kilka firm realnie produkujących i montujących w kraju. Częstą praktyką jest, że klient na pierwszy rzut oka, nie jest w stanie odróżnić strony producenta od pośrednika. Dopiero na dalszym etapie zakupu okazuje się, że tak na prawdę, domek jest sprowadzany z zagranicy (określają to jako firma matka), realnie sprzedawany przez polskiego niezależnego pośrednika, a na dodatek często jest jeszcze osobna firma monterska. W przypadku jakichkolwiek problemów, firmy te często przerzucają się odpowiedzialność między sobą. Zachęcamy Państwa do weryfikowania tej informacji. U nas ta odpowiedzialność w 100% spoczywa na nas. Nie spotkają się u nas Państwo z ryzykiem anulacji zamówienia, domki produkowane są na czas, umowa jest prosta, nie pisana językiem prawniczym, Płatności są podzielone w taki sposób, aby większość kwoty była płacona dopiero, gdy przyjeżdzamy na miejsce z domkiem na paletach. Państwo widzą towar przy drugiej płatności, a na zakończenie montażu regulowana jest ostatnia rata, co jest nieosiągalne przy współpracy z pośrednikiem.

Projekty indywidualne

Często realizujemy domki pod indywidualne zamówienie. Klientów ogranicza wówczas tylko ich wyobraźnia. Wystarczy, że prześlą Państwo do nas drogą mailową wykonany odręcznie plan domku. Może to również być opis lub zdjęcie z telefonu. Istnieje także możliwość zmiany kształtów, rozmiarów, układu pomieszczeń i innych parametrów. Realizujemy projekty konkurencji w korzystniejszych cenach, dzieki własnej produkcji i zaopatrywaniu się w krajowe drewno. Zachęcamy do podsyłania projektów w celu wyceny. 

Doświadczenie.

Praktyczny i funkcjonalny domek drewniany z powodzeniem może służyć jako miejsce do przechowywania potrzebnych przedmiotów, o czym przekonała się również Iwona Pavlovic. Polska jurorka konkursów tanecznych zrezygnowała z gotowych modeli domków o konstrukcji drewnianej na rzecz realizacji indywidualnego projektu, którą powierzyła naszej firmie. Myślą przewodnią podczas produkcji domku ogrodowego była prostota i nowoczesność, które finalnie miały odpowiadać stylowi całego otoczenia. 

 

Domek w Senegalu dla fundacji - Dobra Fabryka

Do Dakaru przypłynął domek z Polski - Fundacja Dobra Fabryka


Zapraszamy do współpracy.
Alpina Arkadiusz Konewka

E-MAIL: sklep@kupdomekletniskowy.pl
531 406 932


Przejdź do strony głównej
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu