Strona główna » O domkach

Nasze hity

Szukaj

O domkach

Domki Letniskowe do 25m2

Marzą Państwo o małym, drewnianym domku działkowym z antresolą z możliwością samodzielnego montażu? W takim razie proszę sprawdzić ofertę Wood-House, w której znajdują się różnorodne domki o powierzchni do 25m2 i większe, do których budowy nie potrzeba pozwolenia. Z nami urządzą Państwo działkę tanio i efektownie!


Całoroczne domki o powierzchni ponad 25m2

Chcemy zaoferować Państwu całoroczne domki letniskowe z drewna o powierzchni m.in. 30m2i 35m2, a więc obiekty, które zgodnie z ustawą mogą być budowane na działkach rekreacyjnych bez pozwolenia (a podstawie zgłoszenia do właściwego urzędu). Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z cennikiem Wood-House.


Drewniane Garaże

Jako producent garaży drewnianych mamy Państwu do zaoferowania doskonałej jakości garaże drewniane do samodzielnego montażu. Ceny obiektów uzależnione są od ich wielkości, gatunku drewna, z których zostały wykonane oraz innych czynników dostosowywanych do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu!


Przejdź do strony głównej
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu