Strona główna1 » Montaż

Szukaj

Nasze hity

Montaż

Montaż domku drewnianego

Prosta konstrukcja umożliwia prosty montaż proponowanych przez nas domków drewnianych. Do tej czynności będziesz potrzebował jednak podstawowych narzędzi budowlanych, w tym piły do drewna, wkrętarki, miarki, drabiny, młotka i poziomicy. Pamiętaj również o przestrzeganiu kilku podstawowych zasad, które znajdziesz w tym artykule.

Usługa montażu domku drewnianego

Przed rozpoczęciem montażu domku drewnianego, należy zgłosić się do naszej firmy po rysunki odpowiadające wymiarom fundamentów i miejscom umieszczenia legarów. Elementy te odgrywają szczególną rolę podczas osadzania domku na bloczkach fundamentowych.

Od klientów wymagamy przygotowania podłoża, które musi być stabilne i wypoziomowane. W przeciwnym razie możemy odmówić montażu domku. Zależnie od preferencji i możliwości, klient może zdecydować się na betonowy fundament, kostkę brukową lub bloczki betonowe. Klient ponosi również koszty dojazdu do miejsca montażu.

Samodzielny montaż domku letniskowego

Do każdego domku drewnianego dołączamy szczegółową instrukcję montażu oraz plany, które ułatwią samodzielne składanie konstrukcji  i znacznie wydłużą jego żywotność. Tego typu domki są spakowane i gotowe do dostarczenia, dlatego nie mamy możliwości wprowadzenia zmian w ich wyglądzie. Przygotowanie płyty fundamentowej czy położenie kostki brukowej wymaga umiejętności i doświadczenia, więc jeśli czujesz się niepewnie, to zleć ten etap profesjonalnej firmie.


Przejdź do strony głównej